top of page

Szoftvertesztelő mérnök

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat és korszerűbb irodaházakat teremtsünk. Már hét éve működünk Budapest szívében, felhasználóinknak és üzleti partnereink fenntarthatósági céljait támogatva okos parkolási és elektromobilitási szolgáltatásaink révén, mindezt saját fejlesztésű informatikai rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részvétel a tervezéseken, a kritikus szemlélet biztosítása

  • Teszt forgatókönyvek, tesztesetek tervezése specifikáció alapján

  • Funkcionális és felhasználói tesztek manuális elvégzése

  • Elvégzett tesztek kiértékelése, dokumentálása, hibajavítások újra tesztelése

  • Tesztelési folyamatok és módszerek fejlesztésében való részvétel

  • Együttműködés a fejlesztő csapattal

  • Az értékesítő csapat támogatása

  • Release csomagok tesztelése

  • Részvétel az új fejlesztések bevezetésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség

  • Analitikus gondolkodáselmélet

  • Felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

  • Proaktivitás

  • Képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre

  • SQL ismeretek

  • Szóban és írásban megbízható angol nyelvtudás

Amit kínálunk neked:

  • Változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk

  • Referenciaértékű projekteken fogsz dolgozni

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezés

  • Kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében

  • A munkavégzéshez szükséges modern eszközöket biztosítjuk

  • Rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk

  • Hibrid munkavégzés (2 nap Office / 3 nap Home Office)

  • Céges GreenGo használat

  • Szakmai tréning lehetőség

Bővülő csapatunkba keresünk szoftvertesztelő mérnököt, akinek feladata a készülő fejlesztések tesztelésének megvalósítása és támogatása, az ügyféligények alapján egy agilis csapat tagjaként.

ApplicationForm
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram