top of page

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális parkolási és elektromos töltési szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat és korszerűbb irodaházakat teremtsünk. Felhasználóinknak közterületi és zárt téri parkolást, valamint elektromos töltési megoldásokat nyújtunk, mindezt saját fejlesztésű informatikai rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Elektromos autó töltők tervszerű és eseti karbantartása, javítása, napi szintű felügyelete

  • A Parkl berendezések meghibásodásainak elhárítása, hibakeresés, problémaelemzés

  • Parkl berendezéseken fellépő villamos és egyéb műszaki meghibásodások gyors és szakszerű elhárítása.

  • A normál üzemviteltől való eltérések észlelése és azonnali javító intézkedések megtétele

  • Eseti projektmunkák kivitelezésében való részvétel

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy egyéb elektromos végzettség

  • Műszaki kapcsolási rajzok olvasása, értelmezése

  • Jártasság elektromos hibák keresésében és javításában

  • Felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

  • Proaktivitás

  • Képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk neked:

  • Változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk

  • Referenciaértékű projekteken fogsz dolgozni

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezés

  • A munkavégzéshez szükséges modern eszközöket biztosítjuk

  • Emberközpontú vezetőség, családias légkör

  • Változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Azonnali kezdési lehetőség

  • Fejlődési lehetőség, szakmai oktatások, változatos feladatok

Bővülő csapatunkba keresünk elektromos karbantartó technikust, akinek feladata a Parkl autótöltőinek és egyéb elektromos berendezéseinek üzemeltetése és támogatása, az ügyféligények alapján egy agilis csapat tagjaként.

ApplicationForm
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram