top of page

Junior szoftverfejlesztő

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat és korszerűbb irodaházakat teremtsünk. Már hét éve működünk Budapest szívében, felhasználóinknak és üzleti partnereink fenntarthatósági céljait támogatva okos parkolási és elektromobilitási szolgáltatásaink révén, mindezt saját fejlesztésű informatikai rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Csatlakozz szoftverfejlesztőként a Parklhöz és építsd velünk a jövő digitális mobilitási megoldásait!

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Részvétel a termékfejlesztésben: új mobil alkalmazás és adminisztrációs felületek fejlesztése, bevezetése

  • Meglévő kódbázis karbantartása

  • Hibák felderítése és javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki (IT/mérnöki) végzettség

  • Proaktivitás, analitikus és rendszerszintű gondolkodás

  • 0-2 éves szoftverfejlesztői tapasztalat

  • Mobil fejlesztési technológiákban való jártasság (React Native)

  • Java és JavaScript programozási nyelvek ismerete

  • SQL, Git tapasztalat

  • Felelősségteljes, pontos és precíz munkavégzés

  • Jó kommunikációs készség

  • Képesség csapatban és önállóan történő munkavégzésre

  • Szóban és írásban megbízható angol nyelvtudás

Amit kínálunk neked:

  • Fiatalos, lendületes csapatban fogsz dolgozni

  • Változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést biztosítunk

  • Referenciaértékű projekteken fogsz dolgozni

  • Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében

  • Rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk

  • Versenyképes bérezés

  • A munkavégzéshez szükséges modern eszközök

  • Hibrid munkavégzés

Dinamikusan növekvő csapatunkba keresünk kezdő szoftverfejlesztő munkatársat. Az ideális jelölt kreatív gondolkodású, jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, csapatjátékos. Nálunk a helyed amennyiben egy agilis csapatban szeretsz dolgozni, érdekelnek a digitális termékek, valamint az e-mobilitás.

ApplicationForm
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram