top of page

IT üzemeltetési munkatárs

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat és korszerűbb irodaházakat teremtsünk. Már hét éve működünk Budapest szívében, saját fejlesztésű informatikai rendszerünkkel és mobil applikációnkkal biztosítunk okos parkolási és elektromobilitási szolgáltatásokat felhasználóink és üzleti partnereink számára, segítve őket fenntarthatósági céljaik elérésében.

Csatlakozz hozzánk:

  • Ha szereted a kihívásokat,

  • ha kellő ambícióval rendelkezel, hogy egy dinamikusan növekvő csapat tagja legyél,

  • ha vonz a tech világ,

  • ha elhivatott vagy a fenntartható és digitális közlekedés iránt.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • Hardverek (parkoló vezérlők, elektromos járművek töltési berendezései) Parkl rendszerbe integrálása

  • Hibabejelentések kiértékelése

  • Műszaki hibák helyszínen történő vizsgálata és javítása

  • Alvállalkozókkal kapcsolatos feladatok kezelése

  • Fejlesztőkkel és Support csapattal szoros együttműködés

  • Rendszerszintű monitoring feladatok ellátása

  • Tervezett karbantartások elvégzésének koordinálása és kezelése

  • Üzemeltetést fejlesztő javaslatok proaktív kezelése

Elvárások:

  • Legalább 3-4 év releváns, műszaki üzemeltetés területen szerzett átfogó tapasztalattal rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel műszaki területen,

  • Van szoftver és hardver üzemeltetésben szerzett tapasztalatod,

  • Kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt,

  • Strukturált, szervezett és folyamat orientált vagy,

  • Proaktív problémamegoldó vagy, analitikus gondolkodással,

  • Csapatjátékos vagy

  • A LINUX rendszer ismerete és a rendszergazda tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk neked:

  • Változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést egy fiatalos csapatban

  • Versenyképes bérezést,

  • A munkavégzéshez szükséges modern eszközöket adunk,

  • Emberközpontú vezetőség, családias légkör,

  • Kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest V. kerületében,

  • Rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,

  • Irodai és terepi munkavégzés

Bővülő csapatunkba keresünk Üzemeltetési munkatársat, akinek feladata a Parkl műszaki üzemeltetéssel kapcsolatos folyamatok kezelése lesz a cégünk növekedési stratégiájának megfelelően.

ApplicationForm
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram