top of page

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat és korszerűbb irodaházakat teremtsünk. Már hét éve működünk Budapest szívében, saját fejlesztésű informatikai rendszerünkkel és mobil applikációnkkal biztosítunk okos parkolási és elektromobilitási szolgáltatásokat felhasználóink és üzleti partnereink számára, segítve őket fenntarthatósági céljaik elérésében.

Csatlakozz hozzánk, ha...

  • szereted a kihívásokat

  • kellő ambícióval rendelkezel, hogy egy dinamikusan növekvő csapat tagja legyél

  • vonz a start-up és a tech világ

  • elhivatott vagy a fenntartható és digitális közlekedés iránt.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • A hazai és nemzetközi tevékenységet egyaránt támogató HR stratégia és folyamatok kialakítása és megvalósítása

  • Toborzás és kiválasztási folyamat harmonizálása és koordinálása

  • HR adminisztrációs feladatok ellátása: onboarding, szerződések kezelése, HR adatok rendszerezése és elemzése

  • Employer Branding folyamatokban együttműködés a marketinggel

  • Karrieroldal karbantartása és fejlesztése

  • Képzés-fejlesztési koncepció kialakítása és menedzselése

  • Belső események, csapatépítők szervezésének támogatása

  • Karrierút menedzsment rendszer kialakításának támogatása

Elvárások:

  • legalább 4 év releváns, HR területen szerzett átfogó tapasztalattal rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, gazdasági / HR területen,

  • Van toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalatod,

  • Kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt,

  • Strukturált, szervezett és folyamat orientált vagy,

  • Proaktív problémamegoldó vagy, analitikus gondolkodással,

  • Csapatjátékos vagy, magas érzelmi intelligencia szinttel.

Amit kínálunk neked:

  • Változatos munkafeladatokat és szakmai fejlődést egy fiatalos csapatban

  • Versenyképes bérezést,

  • A munkavégzéshez szükséges modern eszközöket adunk,

  • Emberközpontú vezetőség, családias légkör,

  • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest V. kerületében,

  • rendszeres csapatépítő eseményeket szervezünk,

  • Hibrid munkavégzési lehetőség

Bővülő csapatunkba keresünk HR Generalistát, akinek feladata a Parkl HR folyamatainak kialakítása és menedzselése lesz a cégünk növekedési stratégiájának megfelelően.

ApplicationForm
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram