top of page

Ügyfélszolgálati specialista

A Parkl-nél arra törekszünk, hogy digitális mobilitási szolgáltatásainkkal élhetőbb városokat teremtsünk. Felhasználóinknak közterületi és zárt téri parkolást, valamint elektromos töltési megoldásokat nyújtunk, mindezt saját fejlesztésű informatikai rendszerünkkel és mobil applikációnkkal.

Ideális jelölt vagy ha vonz a startup világ, jellemző rád az ügyfélközpontúság, magabiztosan kommunikálsz és könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal.

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • beérkező telefonos, valamint e-mail megkeresések kezelése,

  • Facebook messenger-en keresztül beérkező ügyfél üzenetek megválaszolása,

  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,

  • panaszügyek kezelése, válaszadás,

  • onboarding feladatok támogatása,

  • együttműködés és rendszeres kapcsolattartás a szoftverfejlesztő, marketing és értékesítési csapattal,

  • ügyfélszolgálati folyamatok fejlesztésében való részvétel.

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készséggel és empátiával rendelkezel,

  • hasonló területen legalább 1-2 éves munkatapasztalatod van,

  • folyékony / anyanyelvi szintű magyar nyelvtudással rendelkezel, emellett az angol nyelvtudásod szintén magabiztos írásban és szóban egyaránt,

  • nyitottság a digitális megoldások iránt,

  • felelősségteljes attitűd, pontos és precízen munkavégzés,

  • kiváló problémamegoldó készség,

  • van gyakorlatod Microsoft alkalmazások használatában (adatbázisok, dokumentumok és táblázatok),

  • önállóan és csapatban is megállod a helyed,

  • talpraesett, pozitív kisugárzású, közvetlen személyiség vagy,

  • ügyfélszolgálati ügyfelet vállalása.

Amit kínálunk neked:

  • fiatalos, lendületes csapat,

  • változatos munkafeladatok és szakmai fejlődés,

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,

  • kellemes munkahelyi légkör és kiváló lokáció Budapest 5. kerületében,

  • rendszeres csapatépítő események,

  • versenyképes fizetés, 8 órás munkaviszony, céges laptop, telefon

  • irodai munkavégzés, home office lehetőséggel.

Bővülő csapatunkba keresünk ügyfélszolgálati specialistát, akinek feladata a Parkl felhasználók magas színvonalú támogatása lesz.

ApplicationForm
bottom of page